Realitní developerský projekt Bydlení Úvaly - prodej domů

Bydlení ÚvalyBydlení Úvaly
Arcona capital

investment manager

 

Arcona Capital je nezávislý správce nemovitostních fondů a asset manager svěřených aktiv/nemovitostí. Společnost působí na trzích v západní a střední Evropě. Prostřednictvím kanceláří v Mnichově, Amsterodamu, Praze a Varšavě společnost spravuje portfolio nemovitostí soukromých i institucionálních investorů v hodnotě více než 645 milionů euro v sedmi různých zemích. 

Ve střední a východní Evropě spravuje v současnosti Arcona Capital 91 komerčních nemovitostí ve 36 městech a obcích s více než 4000 nájemci. Spravuje jeden veřejně obchodovaný realitní fond, dva regulované private equity / development fondy a tři oddělené uzavřené fondy napříč regionem, jeho developerské aktivity v současné době zahrnují více než 900.000 m² rezidenčních a komerčních stavebních pozemků.

Mám zájem o byt
 
 
> <
 
 
 
 

MÁM ZÁJEM O RODINNÝ DŮM

Prosím vyplňte následující formulář.


Údaje označené * jsou povinné.
 
 
 
 

Zásady zpracování osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním všech mých osobních údajů obsažených v tomto formuláři společností Hostín Development, s.r.o., se sídlem Politických vězňů 912/10, Nové Město, 110 00, Praha 1, IČ: 27567257 („správce“) (příp. jeho zaměstnanci a spolupracujícími osobami) pro účel zasílání (elektronicky/telefonicky) obchodních sdělení souvisejících a/či navazujících na nabídku bytových/nebytových jednotek v projektu „Bydlení Úvaly“, zejm.pro účely přípravy smluvní dokumentace. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou, jsem si vědom/a svých práv dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejm. podle § 12 a 21. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.

 
text