Stavíme nové byty v Úvalech u Prahy

Bydlení ÚvalyBydlení Úvaly

o projektu

 

 

NÍZKOENERGETICKÉ BYDLENÍ V PŘÍRODĚ

Výstavba rezidenčního projektu Bydlení Úvaly přirozeně navazuje na stávající zástavbu a doplňuje tak dnešní Úvaly v jejich charakteru příjemného a obytného městečka. Velký důraz je kladen také na architektonické řešení a kvalitní provedení. Bydlení Úvaly osloví klienty, kteří chtějí bydlet blízko přírody a ocení příměstské bydlení se snadnou dopravou do centra. Najdete nás na konci Úval, po silnici č. 101 směr Škvorec.

1. etapa, která byla dokončena ve 4. čtvrtletí 2016 respektive na jaře 2017, čítá 22 bytů, 2. etapa, která je ve výstavbě pak 46 bytů. Všechny byty jsou v nízkoenergetickém standardu tř. B.

 

DŮVODY, PROČ SI ZDE KOUPIT BYT

 • Výrazná úspora na provozních nákladech bytu, díky použití moderních technologií a materiálů s ohledem na ekologii (více v sekci vpravo ENERGETICKÁ NÁROČNOST).
 • Snadná dopravní dostupnost – vlakem, který jezdí každých 15 minut, jste za 25 minut na Masarykově nádraží.
 • Stavební provedení a vybavení bytů odpovídá vyššímu standardu bydlení s použitím kvalitních ekologických a přírodních materiálů.
 • 2 úrovně vybavení bytů STANDARD a NADSTANDARD se širokým výběrem nadstandardů.
 • Spojení s přírodou díky množství zelených ploch. Projekt ovšem nestojí osamocen na zelené louce, ale je fyzickou i sociální součástí Úval.

 

PRŮBĚH VÝSTAVBY


1. etapa

 • jaro 2015 zahájení výstavby
 • podzim 2016 dokončení bytového domu 1203
 • jaro 2017 dokončení řadového bytového domu 1201, 1202

2. etapa

 • jaro 2017 zahájení výstavby
 • podzim 2018 předpokládané dokončení

 

PLATEBNÍ KALENDÁŘ


1. etapa

 • Rezervační poplatek ve výši 50.000 Kč včetně DPH, splatný do 3 pracovních dnů od podpisu rezervační smlouvy. Započítává se do 1. splátky kupní ceny.
 • 1. splátka 10 % z kupní ceny do 10 pracovních dnů od podpisu Smlouvy o Smlouvě Budoucí
 • 2. splátka 90 % z kupní ceny do 10 pracovních dnů od vydání kolaudačního souhlasu /hotovost/
  nebo
 • 2. splátka 90 % z kupní ceny do 10 pracovních dnů po podání návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí u příslušného katastrálního úřadu /hypotéka/.

situace

 


 

ENERGETICKÁ NÁROČNOST

Nízkoenergetické byty třídy B

Ve fázi projektu byl kladen důraz na optimalizaci spotřeby energií, jejímž výsledkem dle českého legislativního hodnocení, tj. průkazu energetické náročnosti budov, je "nízkoenergetický dům, třída B".

Jedním z klíčových prvků optimalizace je využití tepelných čerpadel VIESSMANN (centrální pro bytový dům). Čerpadla jsou natolik efektivní, že je lze celoročně využívat jako zdroj tepla pro vytápění a pro ohřev teplé vody.

Dalším prvkem je VAPIS – ověřený vápenopískový zdící materiál na bázi přírodních surovin, skládající se z jemného křemičitého písku, nehašeného vápna a vody. Nepřidávají se žádné další látky, chemikálie, přísady ani příměsi. Vysoká pevnost bloků VAPIS umožňuje výrazné snížení tloušťky zdiva, přičemž vysoká objemová hmotnost zajišťuje výbornou vzduchovou neprůzvučnost. Dostatečná vnější vrstva zateplení dodává konstrukci špičkové tepelně izolační vlastnosti, přičemž vlastní zdivo zajišťuje tepelnou akumulaci, která je rozhodující pro mikroklima v místnostech a příjemný pocit tepla. Vápenopísková cihla rovněž funguje jako přirozený regulátor vlhkosti, neboť má výraznou schopnost ukládat vodní páry a opět je uvolňovat do vnitřního prostoru, pokud je již vzduch sušší.

Více info na stavba.tzb-info.cz.

 

Mám zájem o byt
 
 
> <
 
 
 

Zájem o byt

 
Údaje označené * jsou povinné.
 
 
 

Zásady zpracování osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním všech mých osobních údajů obsažených v tomto formuláři společností Hostín Development, s.r.o., se sídlem Politických vězňů 912/10, Nové Město, 110 00, Praha 1, IČ: 27567257 („správce“) (příp. jeho zaměstnanci a spolupracujícími osobami) pro účel zasílání (elektronicky/telefonicky) obchodních sdělení souvisejících a/či navazujících na nabídku bytových/nebytových jednotek v projektu „Bydlení Úvaly“, zejm.pro účely přípravy smluvní dokumentace. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou, jsem si vědom/a svých práv dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejm. podle § 12 a 21. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.

 
text