Bydlení ÚvalyBydlení Úvaly

Typy bytů – 2. etapa

 

 

46 bytů z 2. etapy bude umístěno ve třech samostatných čtyřpodlažních bytových domech (1103, 1104, 1105) a dvou řadových třípodlažních bytových domech (1101, 1102) viz situace projektu Bydlení Úvaly.

 

 • dispozice bytů 1+kk až 3+kk včetně mezonetů
 • každý byt má venkovní prostor lodžii nebo terasu
 • byty v přízemí navíc s předzahrádkou
 • byty v posledním patře řadového bytového domu mají střešní terasu
 • v domě osobní výtah
 • ke každému bytu náleží parkovací stání

 

PLOCHY BYTŮ

 • celková plocha bytů
  od 33 m2 do 103 m2
 • celková plocha bytů vč. lodžií / teras / předzahrádky
  od 56 m2 do 169 m2

 

OBYTNÉ STŘEŠNÍ TERASY

Součástí 10 bytů ve 3. podlaží řadových bytových domů 1101 a 1102 jsou ozeleněné pochozí střechy, které Vám v rámci nadstandardu rádi upravíme na obytné střešní terasy. Zvolené přírodní materiály, suchomilné rostliny a výhledy z teras do okolní krajiny umocňují charakter bydlení v přírodě.

 

 

Vzorové dispozice

 

Byt 1+kk 3NP / 4NP

 
Typický půdorys 1+kk 3NP Typický půdorys 1+kk 4NP
 

Byt 2+kk

 
Typický půdorys 2+kk
 

Byt 3+kk

 
Typický půdorys 3+kk
 

Byt 3+kk mezonet

 
Typický půdorys 3+kk 1NP Typický půdorys 3+kk 2NP
 
Mám zájem o byt
 
 
> <
 
 
 
 

MÁM ZÁJEM O RODINNÝ DŮM

Prosím vyplňte následující formulář.


Údaje označené * jsou povinné.
 
 
 
 

Zásady zpracování osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním všech mých osobních údajů obsažených v tomto formuláři společností Hostín Development, s.r.o., se sídlem Politických vězňů 912/10, Nové Město, 110 00, Praha 1, IČ: 27567257 („správce“) (příp. jeho zaměstnanci a spolupracujícími osobami) pro účel zasílání (elektronicky/telefonicky) obchodních sdělení souvisejících a/či navazujících na nabídku bytových/nebytových jednotek v projektu „Bydlení Úvaly“, zejm.pro účely přípravy smluvní dokumentace. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou, jsem si vědom/a svých práv dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejm. podle § 12 a 21. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.

 
text