4. etapa právě v prodeji! 43 bytů a 5 rodinných domů
Příměstské bydlení se vším, co potřebujete k životu
Vysoký standard bydlení Kvalita za dobrou cenu
Rodinné domy ze 3. etapy
Bytové domy z 1. a 2. etapy

Bydlení Úvaly - energeticky úsporné rodinné domy a byty - lokalita Praha-východ

O projektu PŘÍMĚSTSKÉ BYDLENÍ SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE K ŽIVOTU

DŮVODY, PROČ ZDE BYDLET

 • Výrazná úspora na provozních nákladech, díky použití moderních technologií a materiálů s ohledem na ekologii 
 • Snadná dopravní dostupnost – vlakem, který jezdí každých 15 minut, jste za 25 minut na Masarykově nádraží.
 • Stavební provedení a vybavení odpovídá vyššímu standardu bydlení s použitím kvalitních ekologických a přírodních materiálů.
 • Spojení s přírodou díky množství zelených ploch. Projekt ovšem nestojí osamocen na zelené louce, ale je fyzickou i sociální součástí Úval.

Výstavba rezidenčního projektu Bydlení Úvaly přirozeně navazuje na stávající zástavbu a doplňuje tak dnešní Úvaly v jejich charakteru příjemného a obytného městečka. Velký důraz je kladen také na architektonické řešení a kvalitní provedení. Bydlení Úvaly osloví klienty, kteří chtějí bydlet blízko přírody a ocení příměstské bydlení se snadnou dopravou do centra Prahy. Vlakem jste v centru za 25 minut, autem pak na P+R parkovišti na Černém Mostě do 20 minut. Najdete nás na konci Úval, po silnici č. 101 směr Škvorec.

V prodeji jsou aktuálně byty ze 4. etapy.  Vybírat si můžete z nabídky 43 bytů 1+kk - 5+kk včetně tří jedinečných penthousů s terasou přes 150 m2 a 4 třípodlažních mezonetů s vlastním krytým parkováním. Pět řadových rodinných domů  v dispozicích 3+kk a 4+kk o výměrách od 100 m2 do 121 m2 zatím není v nabídce. Součástí 4. etapy je i podzemní parking. 

Předchozí etapy

1. etapa, která byla dokončena ve 4. čtvrtletí 2016 respektive na jaře 2017, obsahovala 22 bytů, 2. etapa, která byla zkolaudována v březnu 2019, pak 46 bytů. Všechny byty jsou v energetickém standardu tř. B s využitím tepelných čerpadel VIESSMANN (centrální pro bytový dům), jež  lze celoročně využívat jako zdroj tepla pro vytápění a pro ohřev teplé vody a ověřeného vápenopískového zdícího materiálu na bázi přírodních surovin - VAPIS, který zajišťuje výbornou vzduchovou neprůzvučnost a špičkové tepelně izolační vlastnosti. 

Výstavba 3. etapy obsahující 20 rodinných domů v energetické třídě B byla zahájena na jaře 2020 a v únoru 2022 byla zkolaudována. Rodinné domy využívají moderní technologie pro bydlení 21. století, jako jsou např. inteligentní řídící jednotka, centrální systém řízeného větrání s rekuperací tepla či podlahové vytápění. Tyto technologie byly dodány jediným dodavatelem, českou společností JABLOTRON, a to s možností pohodlného ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a eventuálním doplněním dalších zařízení do jednoho systému.

 

4. etapa

 • podzim 2022 spuštění prodeje

3. etapa

 • jaro 2020 zahájení výstavby
 • únor 2022 kolaudace

2. etapa

 • jaro 2017 zahájení výstavby
 • jaro 2019 kolaudace

1. etapa

 • jaro 2015 zahájení výstavby
 • podzim 2016 dokončení bytového domu 1203
 • jaro 2017 dokončení řadového bytového domu 1201, 1202